Готель «Alligator»

Готель «Alligator»
зірочок - 1.5, відгуків - 2
м. Тернопіль, вул. Гайова, 29
+38 (0352) 52-71-72, +38 (050) 108-00-42

facebook

Готель «Alligator» – частина готельно-розважально-оздоровчого комплексу, що розмістився недалеко від центру міста. Готель пропонує 38 номерів. «Alligator» підійде як для сімейного відпочинку, так і для бізнес-туристів. Родзинкою закладу є аквапарк, фітнес центр та ресторан. Також гості мають змогу розслабитись в турецькій бані Хамам і насолодитись spa процедурами. Ми робимо все для того, щоб відвідування нашого комплексу стало Вашою доброю традицією в м. Тернопіль.

Номери та ціни:
стандарт 1-місний – 380 грн (2, 3, 4 поверх, мансарда на 5 поверсі). Розміщення в номері макс. 1+1 особа. Однокімнатний номер, зручне 1,5 спальне ліжко, розкладна м’яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, телевізор, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово, Wi fi. У вартість номеру входить сніданок.

стандарт 2-місний (з двома окремими ліжками) – 480 грн (1, 2, 3, 4 поверх та мансарда на 5 поверсі). Максимально людей 2, +1 особа. Однокімнатний номер, два 1 спальні ліжка, розкладна м’яка частина, шафа, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор, індивідуальний кондиціонер та опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово, Wi fi. У вартість номеру входить сніданок.

стандарт 2-місний (з двоспальним ліжком) – 480 грн (2, 3, 4 поверх та мансарда на 5 поверсі). Максимально людей 2, +1 особа. Однокімнатний номер, двоспальне ліжко, розкладна м”яка частина, шафа, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор, індивідуальний кондиціонер та опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово, Wi fi. У вартість номеру входить сніданок.

стандарт 3-місний – 600 грн (1 поверх). Розміщення в номері макс. 3+1 особа. Однокімнатний номер, 1 та 2 спальні ліжка, розкладна м”яка частина, шафа, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор, індивідуальний кондиціонер та опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово, Wi fi. У вартість номеру входить сніданок.

напівлюкс – 600 грн (1, 2 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Двокімнатний номер, 2 спальне ліжко, розкладна м”яка частина, шафа, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор, індивідуальний кондиціонер та опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово та джакузі, Wi fi. У вартість номеру входить сніданок.

напівлюкс + – 600 грн (3, 4 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа. Однокімнатний номер (розділений аркою), 2 спальне ліжко, розкладна м”яка частина, шафа, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор, індивідуальний кондиціонер та опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово та джакузі, Wi fi. У вартість номеру входить сніданок.

люкс – 750 грн (2 поверх) Розміщення в номері макс. 2 особи. Двокімнатний номер з передпокоєм, 2 спальне ліжко, м’яка частина та 2 м’які крісла, шафи для верхнього одягу, сервант, 2 комоди, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор, індивідуальний кондиціонер та опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово з джакузі, Wi fi. У вартість номеру входить сніданок.

Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).
Доплата за додаткове місце (включений сніданок) – 100 грн.

Коментарі

вверх