Шоу для всієї родини «Холодне серце»

Шоу для всієї родини «Холодне серце»

29 жовтня 2018, 19:00

Вартість

160 - 380 грн

Купити квиток
квитки на karabas.com квитки на kasa.in.ua

«Холодне серце» – це яскраве, захоплююче, у своєму роді унікальне шоу для всієї родини. Масштабність постановки, неймовірні пригоди, більше 40 персонажів, грандіозні декорації, яскраві костюми, чудова музика, захоплююче вогняне шоу, запаморочливі акробатичні трюки, сучасна хореографія – дарують глядачам відчуття свята! Дива у вигляді спецефектів та інтерактивні моменти, під час яких гості беруть безпосередню участь у низці фантастичних подій, призводять в невимовний захват дітей і вражають дорослих!

«Холодне серце» – масштабна постановка від одеського продюсерського центру Made in odessa – неймовірна вистава, створена за мотивами улюбленого мультфільму дітей всього світу, і самого касового за всю історію компанії Walt Disney. Історія здивує новими фактами: появою героїв, з якими глядач не був знайомий раніше і несподіваними поворотами сюжету, об’єднаними в оригінальний, наповнений чарівними подіями сценарій.

Вистава має успіх не тільки в Україні, але і за кордоном. Проект «Холодне серце» і всі його учасники отримали іменні сертифікати подяки, нагороду за участь у фестивалі Sharjah children’s Reading Festival, 9th Edition і запрошення на гастролі в інші країни.

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх