Майстер-клас Маши Єфросиніної «Ти в себе одна»

Майстер-клас Маши Єфросиніної «Ти в себе одна»

31 березня 2018, 16:00

Концерт-хол «Подоляни» (вул. Текстильна, 28ч)

facebook

По формату, майстер-клас складається з двох частин: перші півтори години – розповідь Маши, а на наступні півтори години пройдуть у форматі питання-відповіді.

Одна з найвідоміших українських 🇺🇦-телеведучих, щаслива мама двох дітей і дружина, Маша не перестає захоплювати своїми досягненнями. Вже багато років вона є затятим прихильником здорового способу життя, і її ідеальна зовнішність яскраво свідчить про правильність цього переконання

А ще для Маші важливі соціальні ініціативи. Саме тому кілька років тому Маша заснувала власний благодійний проект Charity weekend, спрямований на збір коштів для дітей. Цього року Маша стала ведучою легендарного соціально-розважального шоу «Сюрприз, сюрприз!» На телеканалі СТБ, яке втілює в реальність мрії українців🇺🇦. Саме про таке шоу мріяла сама Маша.

Маша поділиться порадами з особистого досвіду, і своєю історією життя. Розповість правду про важкі 15-ть років життя, які припали на неймовірно успішні часи її роботи в «Підйом». Приголомшливий зліт кар’єрними сходами і одночасно з цим роки самотності, боротьби із зайвою вагою і підрив жіночого здоров’я.

Тільки особистий досвід, тільки поради, перевірені на собі, тільки особисті уроки. Найщиріші емоції, найвідвертіші теми: про здоров’я, про відносини з чоловіками, сім’ю та дітей. І, звичайно, не пропустимо розмову про секрети та жіночі слабкості.

Замовлення квитків: 067 311 49 63

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх