Garage Idea для соціального підприємництва

Garage Idea для соціального підприємництва

12 липня 2018, 15:00

facebook

Вартість

Участь безкоштовна за умови реєстрації

Реєстрація

Усі витрати покриває проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тож для тебе участь, роздаткові матеріали і вода-чай-кава-печиво безкоштовні.

Кого ми запрошуємо?
– соціальних стартаперів;
– власників малого та середнього бізнесу, яким цікаво розвивати співробітників і клієнтів, позитивно впливати на екологію, культуру, спосіб життя громади;
– представників громадських та благодійних організацій, які вирішують соціальні проблеми;
– активістів, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом;
– студентів, які думають про власну справу.

Як потрапити на Garage Idea?
Заповнюй анкету. З-поміж надісланих заявок експертна комісія обере 50 найкращих. Упродовж 10-11 липня ти отримаєш запрошення, якщо твоя мотивація до участі в заході була переконливою.

Що робитимемо 4 години на Garage Idea?
Розберемося, що ж таке соцпідприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу, від громадського активізму і благодійності.
Дізнаємося, які соціальні проблеми найбільше хвилюють тернополян і мешканців інших міст України.
Поділимось ідеями соцпідприємств або придумаємо на місці.
Попрацюємо за динамічною технологією «світове кафе»: пересуваємося від столика до столика, щоб свіжим оком оцінити ідеї інших команд і почути відгуки про свою.
Здобудемо шанс потрапити на хакатон і бізнес-акселератор, а також отримати фінансову і менторську підтримку для свого соціального підприємства.
Хто буде вести захід?
Тарас Думенко, менеджер із розвитку бізнесу консалтингової компанії CIVITTA.

Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту [email protected] або телефонуйте за номерoм +380683239481, +380988957835, +380979342524 або напишіть в повідомлення Yana Petrova

Garage Ideas проходять у червні-липні 2018 року в 12 містах України в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх