Благодійний концерт хору Rock Choir (Лондон) на підтримку дітей-сиріт

Благодійний концерт хору Rock Choir (Лондон) на підтримку дітей-сиріт

04 серпня 2017, 17:00

Центральна площа Тернополя

facebook

Вартість

Вхід вільний

Британський популярний хор Rock Choir з Лондона та Тернопільський колектив «Зоринка» за ініціативи активної талановитої співачки Христини Дмитрик, котра є Тернополянкою та переможницею відбіркового туру на осліп «Голос Країни 2017» організовують та проведуть мега благодійний концерт

Рок-хор – провідний сучасний хор у Великій Британії, для кожного і всіх хто бажає приєднатися! Рок-хор описується засобами масової інформації як «національне явище», пропонує відчути добро, дружню репетицію хорів для громади. Тут немає прослуховуваннь чи вимог до музики.

Якщо ви полюбляєте рок та дитячу творчість завітайте на свято щастя і дружби. На вас чекатимуть цікаві призи, емоції та знайомства.

Мета заходу – привернути увагу громади до проблем випускників інтернатних закладів та зібрати 50 тис. грн на допомогу 14 дітям-сиротам, які вперше вступають в самостійне життя у 2017 році.

Також, зібрана допомога піде на підтримку волонтерського проекту «Наставництво для дитини з інтернатного закладу», який започаткований у 2016 році на території Тернопільської області потребує максимальної підтримки нашої громади.

Також пожеортви приймаються на рахунок благодійного фонду «Майбутнє сиріт»

Контакти: 0975530820 – Андрій, голва БФ Майбутнє сиріт

Мітки:

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх