Вечірка KISS FM Party @ Бункермуз

Вечірка KISS FM Party @ Бункермуз

20 червня 2015, 22:00

Вартість

Вхід: 30 грн

Гостями Бункермузу будуть радіостанція KISS FM з резидентами радіошоу SEX PANDA WHITE – Marcato & Tiny Toon.

Ключовим чинником будь-якого успішного проекту завжди є завзятість і працьовитість. Саме цими важливими якостями володіють Marcato & Tiny Toon – музичні проекти в особі Максима Заєц і В’ячеслава Сеня.
Зараз Marcato & Tiny Toon – це згуртована команда, головною метою якої донести актуальне звучання в кожен куточок земної кулі, будь це компактний lounge bar, підвал андеграундного клубу або багатотисячний, спраглий до бітів, танцпол.

За 6 років спільної співпраці хлопці отримали підтримку колег, таких як Maya Jane Coles, Robert Owens, Danny Tenaglia, Darius Syrossian, Robbie Akbal, The Mekanism і багато інших.

У списку музикантів, що працюють з проектами, багато талановитих вокалістів, серед них – Lazarusman з відомого лейбла Diynamic, американець Jason Brock; музиканти світової величини – іспанець Hector Couto, легендарний німець Sasse. Музика від Marcato & Tiny Toon видається на таких лейблах, як Starlight Unlimited, King Street Sounds, Go Deeva Records, Highway Records і на власному лейбле хлопців – Sex Panda White – найбільшому рекордінгу України, який, окрім цифрового формату, випускає і вініл. Музиканти активно працюють над лейблом, в списку якого є визнані у світі артисти: бельгієць Kolombo, француз Rodriguez Jr., росіянин S.k.a.m., німець Sidney Charles, італієць Raffa FL і багато інших.

Хлопці не зупиняються на досягнутому і постійно знаходяться в пошуку того самого мотиву, який змусить вас забути про все і повністю віддатися музиці.

У кожну ніч з суботи на неділю о 00:00 на хвилях найбільшої станції Європи Kiss FM ви зможете поринути в світ справжньої house музики разом з Marcato & Tiny Toon і Sex Panda Radioshow.

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх