Концерт скрипаля-віртуоза Святослава Кондратіва

Концерт скрипаля-віртуоза Святослава Кондратіва

29 вересня 2018, 19:00

facebook

Вартість

140 - 300 грн

Купити квиток
квитки на concert.ua квитки на kasa.in.ua

Скрипка Святослава Кондратіва побувала майже на всіх континентах. Музикант є випускником однієї з найсильніших академічних скрипкових шкіл України – Львівської. Він закінчив спеціалізовану музичну школу ім. С. Крушельницької та Національну музичну Академію ім. М. Лисенка.

Щодня прогулюючись загадковими та старовинними вулицями Львова, в якому народився та виріс, музикант вбирав їх вишуканість та красу, яка тепер звучить у всіх його композиціях. Потім був Київ та багаторічна робота у багатьох цікавих проектах. Святослав очолював гурт, який підтримував українську олімпійську збірну в Пекіні на ХХІХ Олімпійських іграх.

Разом з етно-проектом об’їздив всю Америку та Канаду. Музиканта запрошують на шоу «Голос Країни», де його скрипка допомагає здобувати глядацькі симпатії найкращим вокалістам проекту. У супроводі симфонічного оркестру його композиції звучать на найбільших сценах українських міст, з ним разом кияни та гості столиці зустрічали Новий 2017 рік на Головній ялинці країни на Софіївській площі в Києві.

Святослава Кондратіва сміливо можна назвати мультиартистом. Адже він зібрав свій власний унікальний оркестр, пише та створює для нього аранжування та є його керівником і диригентом. Родзинкою колективу є його незвичний склад, де симфонічна група при потужній підтримці естрадного бенду забарвлюється чудовим колоритом українських автентичних інструментів. Це єдиний оркестр в Україні, який не переграє чужі хіти, а створює свої власні.

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх