Концерт «Щедрий Вечір з добрим jazzом»

Концерт «Щедрий Вечір з добрим jazzом»

12 січня 2018, 19:00

facebook

Вартість

120 - 440 грн

Різдво дарує відчуття чистоти та єдності, відчуття домашнього затишку та дитинства. Цю атмосферу та настрій джаз-бенд ShockolaD та Bria Blessing разом з Львівським камерним оркестром «Академія» подарують слухачам на концерті «Щедрий Вечір з добрим jazzом».

Українські та американські колядки в джазових аранжуваннях. Неперевершена святкова музична атмосфера різдвяного джазового настрою.

ShockolaD – це проект, що оснований на творчому тандемі відомих українських музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Літвінюк, які є його засновниками та ініціаторами.
Це один з найуспішніших українських проектів, що працюють у жанрі world music.

Брія Блессінг народилася в Техасі. Американська співачка, музикант і автор пісень. Проживає у Львові. Її музика відображає її любов до Бога, життя і любові, яку вона пристрастно виражає через різні музичні жанри, що включають в себе поп, джаз, кантрі і рок. Після участі у четвертому сезоні українського вокального конкурсу “Голос Країни”, Брія виступала по всій Україні, у Сполучених Штатах, Канаді, Данії, Норвегії і в Польщі. Також вона активно задіяна в багатьох благодійних проектах.

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх