Концерт гурту Flying Swan (beatbox&guitar)

Концерт гурту Flying Swan (beatbox&guitar)

23 серпня 2014, 21:00

Коза Бар (бульвар Шевченка, 23)

Вартість

Вхід вільний

Дует Flying Swan (далі FS) – засновники BeatBox & Guitar (BB & G) в Європі і є справді унікальним проектом. Група утворилася в 2011 році в провінційному містечку. Зараз Beatbox впевнено розвивається в Україні, все більше проникає в усі музичні жанри, об’єднуючи різні інструменти, зраджуючи оригінальністю звучання. Так сталося і цього разу, і в підсумку утворився новий стиль у музиці – BB & G.

Flying Swan є переможцями фінального туру в категорії акустичної музики, на Гала-концерті Всеукраїнського фестивалю «Червона Рута – 2013» у м.Києві.

Також група приймала участь у VI Всеукраїнському Благодійному фестивалі для людей з обмеженими можливостями «На крилах Надії» в Києві і «Такі Різні – Такі Рівні» Схід – Захід разом! »В Ужгороді. Виступали на сцені Всеукраїнської Beatbox сходки “Time4BeatBox IV” організованою “UA Beatbox community”, за участі Фагота (“ТНМК”) і Дизеля (mr. Diezel “Green Gray”).

Зараз група займається активною концертною діяльністю, гастролює по Україні, працює над записом першого альбому, готується до великого туру по Україні та ближньому зарубіжжю.
На даний момент Flying Swan це:
Летючий Сергій – гітара, вокал.
Лебідь Олексій – BeatBox, вокал.

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх