Концерт гурту D/C Train з нагоди відкриття фан клубу AC/DC

Концерт гурту D/C Train з нагоди відкриття фан клубу AC/DC

06 грудня 2014, 21:00

Ірландський паб «Patrick» (вул. Монастирського, 50)

Вартість

Вхід: 50 грн

Шалена вечірка справжнього високовольтного року з нагоди відкриття фан клубу AC/DC. Спеціальний гість – гурт D/C Train – це перший в Україні і на теренах СНД гурт, який виступив разом з «оригінальним» вокалістом AC/DC Дейвом Евансом. До того ж, з декількома концертами.

D/C Train – київський гурт, створений п’ятьма товаришами, яких об’єднує любов до творчості AC/DC. Спочатку вони не ставили перед собою великих планів, просто збиралися і вчили пісні улюбленої групи. Але після кількох успішних концертів вже не захотіли зупинятися. У результаті, вже два роки група активно виступає не тільки в кращих клубах Києва, таких як Route66, Масонська Ложа, Диван та БОЧКА, але й їздить по Україні з регулярними концертами: у Одесу, Львів, Тернопіль, Херсон, Хмельницький, Харків.

Сет-лист гурту складається більш ніж з трьох десятків пісень AC/DC. У цей список входять хіти, такі як Back In Black, Hells Bells, Thunderstruck або Highway To Hell, так і пісні, які австралійські рокери наживо майже ніколи не виконували: Go Down, It’s A Long Way To The Top, Rock’N’Roll Singer, Gone Shootin’, Satellite Blues.

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх