Концерт етно-гурту «Дуліби»

Концерт етно-гурту «Дуліби»

16 травня 2019, 19:00

Тернопільська обласна філармонія (вул. князя Острозького, 11)

facebook

Вартість

120 - 200 грн

Купити квиток

Проект виник в 2004 році. В музичну основу покладено фольклорні зразки записаного експедиційно-пісенного матеріалу. Ідея створення виникла під час проведення фольклорно-етнографічних експедицій землями Волинського Полісся (сучасна Волинська та Рівненська області) 1993-1997 рр. В експедиціях брали участь місцеві етнографи Рівненського інституту культури, київські фахівці, з часом долучалися і представники інших країн, серед яких студенти Лондонського та Варшавського університетів.

Пізніше пісні було аранжовано у студії звукозапису Nellu Studio (аранжування Сашко Невже, Сергій Попик) з прописаними «наживо» інструментами та вкрапленням сучасних електронних семплів.

Керівник проекту, ідейний засновник і продюсер етно-гурту «Дуліби», а сьогодні і директор Рівненської обласної філармонії – Микола Орешко. Режисер за фахом з великим інтересом до української народної пісні, втілив омріяну виплекану роками ідею створення етно-проекту, яка врешті отримала назву «Дуліби».

Адже Дуліби – це одне із найдавніших східнослов’янських племінних об’єднань з однойменною назвою, мешканці якого в давнину утворювали так званий Дулібський племінний союз. За літописом, ці племена мешкали вздовж Бугу.

Мітки:

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх