Показ фільму «Брама»

Показ фільму «Брама»

10 квітня 2019, 18:30

Книгарня «Є» (вул. Валова, 7-9)

facebook

«Брама» (реж. Володимир Тихий, Містична драма, Україна, США, 2017, 107 хв.)

«Брама» — копродукційний українсько-американський художній фільм 2017 року режисера Володимира Тихого. Сюжет фільму базований на культовій п’єсі Павла Ар’є «На початку і наприкінці часів» та розповідає про пригоди баби Прісі (Ірма Вітовська), яка з родиною живе у Чорнобильській зоні відчуження.

Світова прем’єра фільму відбулася 28 листопада 2017 року на Талліннському кінофестивалі «Темні ночі». Фільм вийшов в широкий український прокат 26 липня 2018 року.

Сюжет: Стрічка розповідає про сім’ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній баба Пріся, котра товаришує з русалками, час від часу поїдає галюциногенні гриби і якось за часів Другої світової війни навіть порішила дванадцятьох есесівців. З нею живуть онук Вовчик і хвороблива донька Слава, яку свого часу покинув чоловік. Неочікувано їхнє розмірене життя закінчується – баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом, і якій треба запобігти.

Показ відбувається в рамках фестивалю «Нове українське кіно», що проводиться Державним агентством України з питань кіно спільно з компанією Arthouse Traffic.

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх