Літературна зустріч «10 років літературній студії 87»

Літературна зустріч «10 років літературній студії 87»

31 березня 2018, 19:30

facebook

Вартість

Вхід вільний

За час функціонування, літературна студія 87 стала помітним явищем у тернопілському та всеукраїнському просторі.

У заході візьмуть участь засновник та керівник студії, колишній викладач ТНПУ, колишній член НСПУ, дійсний поет, видавець та перекладач Юрко Завадський, а також можливо, учасники 87: Наталя Голодюк, Василь Колісник, Мар’яна Судова, Сашко Бугаєнко, Юлія Валах, Богдан Боденчук, Михайло Года, Юлія Бабак, Юрко Матевощук, Роман Воробйов, Марта Томахів, Максим Мукомела, Микола Шпаковський, Світлана Андріїшина, Юрій Вітяк, Ірина Розвадовська, Олеся Тенюх, Марія Мастикаш, Тетяна Колеснік і ще той, і той, і інший, і той самий, з рештою хтось таки прийде…

У програмі поетичні читання, поетичні читання, поетичні читання, поетичні читання, поетичні читання та ще поетичні читання авторів студії, розмови, розповіді, диспути, обговорення, дискусії, публічне словоблудство та багато іншого!

Довідка:
Літературна студія 87 – формація, заснована поетом Юрієм Завадським 1 квітня 2008 року в Тернополі. Після видання серії книг «Покоління 87», до якої увійшли тексти Наталії Голодюк «Шовк. Варіації матерії», Marta Tomakhiv Марти Томахів «*», Василь Колісник Василя Колісника «21», Юрія Матевощука «Прототип», Julia Novak Юлії Бабак «Озії», у видавництві «Крок» побачив світ другий том «Антології 87» .

За час існування Літературної студії «87» її учасники провели кілька перформансів та чимало відкритих читань у Тернополі та за його межами. Особливо варто відзначити читання-марафон у тернопільських школах задля популяризації літератури серед старшокласників. Це був спільний проект з Форум Видавців. Студія співпрацює з іншими схожими мистецькими об’єднаннями по всій Україні, брала участь у багатьох мистецьких фестивалях, а з 2010 року є постійним учасником Львівського літературного фестивалю. Також у доробку студійців близько десяти відео- та фото-поезій, і деякі з них відзначені на різноманітних конкурсах.

У 2013 році студія офіційно припинила свою діяльність.

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх